Yardım

Giriş

Canlı Destek

Giriş

Küresel Online Kimlere Yönelik ?

Küresel Online, ilkokul 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. Sınıf,lise 9,10,11ve YGS-LYS öğrencilerine, hitap etmektedir. Küresel Online da tüm eğitim materyalleri (Canlı dersler, video dersler, soru çözümü videoları, konu testleri, denemeler...) sınıflara göre düzenlenmiştir.

Daha Fazlası >>
Haftalık Ziyaretçi

Küresel Online Nasıl Kullanılır ?

İnternet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifre girilerek kullanılır. Küresel Online dan yararlanmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterlidir. Küresel Online herhangi bir bilgisayar kurulumu veya CD gerektirmez. Yapılması gereken tek şey, www.kureselonline.com adresine girerek üye olmaktır

Daha Fazlası >>
İzlenen Arşiv Ders

Küresel Online Ne Kazandırır ?

Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden Küresel Online’ na girip eğitim alabilirsiniz.Zamanınızı verimli bir şekilde kullanırsınız. Yolda, trafikte vakit kaybetmezsiniz. Küresel Online da 365 gün, 24 saat eğitim imkânına sahip olursunuz. Küresel Online’ la evinizin konforunda eğitim alırsınız. Canlı derslere katılarak ücretsiz eğitim materyallerine (video soru çözümleri, konu testleri) sahip olursunuz. Etkili ve yetkin bir psikolojik danışma ve rehberlik hizmeti alırsınız.

Daha Fazlası >>
Soru Bankaı Sayısı

Daha fazla soru

Küresel Online ile ilgili ve uzaktan eğitim ile ilgili daha fazla sorularınız için.

Daha Fazlası >>